Profesjonalny a zarazem w pełni darmowy program typu PIM (Personal Information Manager) z modułem CRM (Customer Relationship Management)

WprowadzeniePierwsze krokiSamouczki

DownloadWsparceKontakt

 

 Gwarancja bezpiecznego kodu

Warunki licencjiFunkcje programuAnkieta badawczaAktywacjaPytania i problemy
 

 Materiały e-learningowe do programu mAsystent 2007

W tym miejscu zamieszczono multimedialne samouczki obsługi programu, które umożliwiają szybkie zapoznanie się z podstawowymi funkcjami aplikacji mAsystent 2007. Zamiast tracić czas na studiowanie dokumentacji dołączonej do programu można uruchomić poniższe lekcje (e-learning) i zobaczyć w jaki sposób pracuje się z programem mAsystent w domu lub firmie. Co więcej każdy w razie potrzeby każdy z Państwa może dostosować szybkość szkolenia do własnych potrzeb i rozpocząć naukę obsługi programu od wybranej przez siebie lekcji.
 

Tematyka LEKCJI OPIS SZKOLENIA CZAS POKAZU

Wprowadzenie w tematykę programów typu PIM oraz podstawowe informacje dot. programu mAsystent

Ta początkowa lekcja przeznaczona jest przede wszystkim do osób, które nie miały wcześniej styczności z oprogramowaniem określanym akronimem PIM i nie wiedzą czy w ich firmie lub domu przyda się program mAsystent.


Wprowadzenie
w tematykę PIMów

czas ok. 4 minut

Podstawy pracy w programie mAsystent 2007 wraz z przeglądem modułów najczęściej wykorzystywanych przez użytkownika domowego.

Autor programu zaleca, aby każdy użytkownik poświęcił czas na zapoznanie się z tą lekcją gdyż przedstawiono w niej podstawy pracy z programem mAsystent z punktu widzenia prywatnego użytkownika. Omówiono najważniejsze moduły programu i pokazano krok po kroku między innymi jak dodawać nowe terminy, nowe kontakty do bazy prywatnej, zadania, informacje poufne, jak sprawdzić pogodę, program telewizyjny, zobaczyć najnowsze wiadomości itp.


Podstawy pracy
w programie mAsystent
czas ok. 18 minut

Sprawdzenie oryginalności kodu oraz instalacja programu na koncie z ograniczonymi uprawnieniami w systemie Windows XP/Vista

W tej lekcji pokazano jak sprawdzić podpis cyfrowy produktu, który gwarantuje że aplikacja nie została zmodyfikowana przez osoby trzecie a tym samym nie zawiera szkodliwego kodu. Ponadto przedstawiono w jaki sposób zainstalować program na koncie użytkownika ograniczonego lub na kontach kilku osób, które będą korzystały z programu na jednym komputerze.


Instalacja programu
na koncie ograniczonym

czas ok. 3 minut

Nauka obsługi programu mAsystent RADIO dzięki, któremu można słuchać stacji radiowych przez Internet.

Lekcja pokazująca jak korzystać z radia internetowego a dokładniej modułu do słuchania rozgłośni radiowych online, który stanowi część pakietu mAsystent. Dzięki mAsystent Radio możecie Państwo słuchać ulubionych stacji radiowych takich jak RMF, ZET itp.


Obsługa odtwarzacza
stacji radiowych

czas ok. 8 minut

Praca z programem mAsystent z punktu widzenia użytkownika biznesowego czyli jak wdrożyć program w małej firmie.

Ta lekcja zostanie udostępniona w najbliższym czasie

Już wkrótce

Lekcje przygotowane są w postaci filmów w formacie Macromedia Flash 9 wraz z podkładem dźwiękowym.
Po kliknięciu na wybranej lekcji powinno otworzyć się nowe okno z odtwarzaczem Flash Player.
Jeżeli masz problem z odtwarzaniem lekcji to zobacz je w serwisie Youtube.com

Pokrewne zagadnienia:

 

Strona główna | Broszura informacyjna | Multimedialne szkolenie | Zrzuty ekranu | Zarządzanie czasem | Uwagi i komentarze | Inne produkty  

(c) 2008 P. Rusiecki - www.niespamuj.pl/mAsystent/