Profesjonalny a zarazem w pełni darmowy program typu PIM (Personal Information Manager) z modułem CRM (Customer Relationship Management)

WprowadzeniePierwsze krokiSamouczki    English version

German version      DownloadWsparcieKontakt

 

 Gwarancja bezpiecznego kodu

Warunki licencjiFunkcje programuAnkieta badawczaAktywacjaPytania i problemy
 

 Witam Państwa w serwisie internetowym dot. projektu mAsystent 2007

darmowy program PIMmAsystent (prywatne centrum informacyjne) to projekt Przemysława Rusieckiego dotyczący zarządzania czasem oraz informacją osobistą. Informacja od początku dziejów ludzkości była bardzo cennym towarem. PIM Pracuje z Windows VistaTo dzięki niej możemy pracować, kontaktować się wzajemnie, zdobywać wiedzę i umiejętnie ją wykorzystywać. Informacja jest jednym z podstawowych składników naszego życia, bez niej praktycznie nie można by funkcjonować w życiu prywatnym i/lub biznesowym. Jeśli zdarza nam się zapomnieć o ważnym spotkaniu lub umówić się z dwoma kontrahentami w tym samym czasie czy też nie możemy odnaleźć numeru telefonu naszego klienta, to oznacza, że musimy usprawnić sposób zarządzani informacją osobistą. W takim przypadku z pomocą przychodzi nam oprogramowanie do zarządzania tego typu informacjami określane akronimem PIM (ang. Personal Information Manager). Osobisty zarządca informacji to rodzaj programu komputerowego, którego zadaniem jest przechowywanie wprowadzonych przez użytkownika informacji, związanych z własną osobą (inaczej mówiąc elektroniczny odpowiednik tradycyjnego notesu). Opracowana odpowiednio do przeznaczenia aplikacja, umożliwia wygodne wprowadzanie adresów, terminów, zadań i tym podobnych danych, które najczęściej mogą być ze sobą wzajemnie powiązane ułatwiając w ten sposób kontrolę i organizację pracy.

Czym jest mAsystent 2007 i dla kogo jest przeznaczony?

CRM Customer Relationship ManagementProgram mAsystent 2007 jest darmowym narzędziem typu PIM służącym do kompleksowego zarządzania informacją osobistą (terminy, adresy, telefony, notatki, kody PIN, numery kont bankowych itp.) w domu oraz pracy. Program należy do grupy aplikacji typu desktop, które instaluje się w środowisku Windows 2000/XP/2003/Vista w komputerze użytkownika. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że dane wprowadzane do mAsystenta przechowywane są jedynie na dysku jego komputera. Personal Information Manager z modułem CRM Customer Relationship Management

mAsystent 2007 to nie tylko rozbudowany program typu PIM ale całe centrum informacyjne dzięki, któremu będziecie Państwo zawsze na bieżąco z informacjami z kraju, świata, giełdy, kursami walut, pogodą itp. Program szczególnie przyda się osobom czynnym zawodowo (np. telemarketerom), które muszą przechowywać różnego rodzaju informacje oraz chcą mieć do nich błyskawiczny dostęp. Aplikacja zawiera szereg funkcji dzięki którym nadaje się do wdrożenia w małej lub średniej firmie. Unikalną cechą programu jest to, że komunikuje się z użytkownikiem przy pomocy głosu (męskiego lub damskiego) co daje Państwu namiastkę posiadania własnej sekretarki czy sekretarza.

Wśród funkcji niezbędnych w każdej organizacji można wymienić m.in. mini moduł CRM (Customer Relationship Management), który pomoże Państwu polepszyć kontakt z klientami gdyż w każdej chwili można sprawdzić kto i kiedy oraz w jakiej sprawie kontaktował się z Państwem. Ponadto wbudowany moduł generowania spersonalizowanych dokumentów umożliwi Państwu wydruk pism z danymi osób, bez konieczności ręcznego uzupełniania dokumentów np. informacjami dla wybranego klienta. Firmy docenią mAsystenta także za to, że wreszcie w jednym i na dodatek bezpiecznym miejscu (dane są szyfrowane i zabezpieczone przed dostępem osób niepowołanych) będą mogły gromadzić informacje o klientach, kontrahentach, partnerach biznesowych, hasłach, terminach spotkań itp. Co więcej, informacje o kliencie wprowadzone przez jednego pracownika na jego komputerze będą dostępne dla innych osób pracujących w sieci LAN!

Ponadto mAsystent stanowi otwartą bazę danych do której informacje można pobierać z różnych źródeł a następnie eksportować do zewnętrznych programów używanych w firmie. Jednakże najważniejszą zaletą mAsystenta jest to, że z poziomu jednego programu można uzyskać dostęp do prywatnych notatek, terminów zajęć, prywatnej i służbowej bazy kontaktów, skarbca informacji poufnych (hasła, loginy, numery kart itp.), listy zadań prywatnych i służbowych, prywatnej bazy adresów internetowych, bieżących wiadomości z kraju i ze świata, kursów walut, pogody, programu telewizyjnego itp. Program umożliwia także zdalne powiadamianie o grafiku dnia, dzięki czemu będąc z dala od komputera mAsystent może Państwu przypomnieć o spotkaniu wysyłając wiadomość e-mail lub SMS.

koszt wdrożenia i wymagania systemowe

Aplikacja udostępniana jest na licencji freeware bez żadnych ukrytych opłat oraz funkcji reklamowych, szpiegujących itp. mAsystent 2007 stanowi część pracy doktorskiej autora programu (Przemysława Rusieckiego) dot. zarządzania informacją w firmie. Aby móc z programu korzystać zupełnie za darmo wystarczy wypełnić, krótką ankietę dołączoną do programu. Darmowy program PIM Personal Information Manager z modułem CRM Customer Relationship Management

Program mAsystent 2007 wymaga:

- systemu Windows 2000/XP/2003/Vista* (zalecany Windows XP lub nowszy),
- komputera z procesorem klasy PENTIUM zalecany 1,5 GHz,
- 128 MB RAM (zalecane 256 MB),
- Internet Explorer 6 (lub nowszy),
- ok. 30 MB wolnego miejsca na dysku,
- rozdzielczości ekranu 1024x768 z maksymalną paletą kolorów,
- połączenia z Internetem (zalecane stałe),
- konta pocztowego z dostępem poprzez smtp/pop3,
- dowolnej drukarki (opcjonalnie),
- karty dźwiękowej kompatybilnej z systemem Windows.

* - wsparcie techniczne dla użytkowników korzystających z systemów Windows 95/98/NT/Me
zostało wstrzymane aczkolwiek nadal można instalować program w tych systemach. Przy czym niektóre funkcje takie jak np. zdalne powiadamianie poprzez e-mail, mogą nie być dostępne w przypadku tych systemów.

Przetestuj także:
AnoMail 2007, darmowe, narzędzie, obsługi, wysłanie, e-mail, mass-mailing, SMTP, HTML, masowej, masowa, korespondencja, newsletter, mailing, mail
www.ANOMAIL.pl
  

MAsystent 2007 | Co to jest PIM? | Co to jest CRM? | Zrzuty ekranu | Zarządzanie czasem | Odtwarzacz radiowy | Inne produkty  

 

PRYWATNE CENTRUM INFORMACYJNE