Profesjonalny a zarazem w pełni darmowy program typu PIM (Personal Information Manager) z modułem CRM (Customer Relationship Management)

WprowadzeniePierwsze krokiSamouczki

DownloadWsparceKontakt

 

 Gwarancja bezpiecznego kodu

Warunki licencjiFunkcje programuAnkieta badawczaAktywacjaPytania i problemy
 

 Wprowadzenie w tematykę Badania ankietowego do programu mAsystent 2007

Szanowni Państwo. Dziękuję za zainteresowanie projektem mAsystent 2007. W tym miejscu znajduje się ankieta badawcza po wypełnieniu, której otrzymacie Państwo drogą e-mail klucz produktu, który umożliwi aktywowanie Państwa kopii mAsystenta. Ponadto, każda osoba lub firma, która aktywuje program będzie uprawniona do pobrania darmowej aktualizacji.

Załączona ankieta jest istotną częścią projektu badawczego Przemysława Rusieckiego rozpoczętego podczas studiów doktoranckich w Katedrze Informatyki Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Kwestionariusz stanowi część pracy doktorskiej dotyczącej komputerowego wspomagania procesu zarządzania informacją osobistą w organizacji. Ankieta powinna zostać wypełniona przez osobę, która na co dzień boryka się z problemem zarządzania informacją lub czasem w domu i/lub firmie. Wypełnienie ankiety nie powinno Pani/Panu zająć więcej niż 20 minut. Wszelkie udzielone w ankiecie informacje są i będą traktowane jako ściśle poufne. Podany w ankiecie adres e-mail posłuży jedynie do przesłania Państwu kodu aktywacyjnego do programu a następnie zostanie skasowany.

Jeśli mieliby Państwo pytania dotyczące naszej ankiety lub projektu mAsystent to proszę o kontakt

Z poważaniem Autor
Przemysław Rusiecki

Jeżeli zamierzacie Państwo korzystać jedynie z jednej kopii programu to wystarczy pobrać program z sekcji DOWNLOAD i po zainstalowaniu aktywować mAsystenta przechodząc do Menu Pomoc -> Aktywuj program.

 Kwestionariusz badań na potrzeby projektu mAsystent 2007

Poniżej zamieszczono trzy kwestionariusze zawierające te same pytania ale przeznaczone dla:

  PRZEDSTAWICIELI FIRM którzy chcą korzystać z programu w firmie i/lub domu na wielu stanowiskach. Po wypełnieniu ankiety otrzymacie Państwo uniwersalny klucz aktywacyjny, który umożliwi aktywację programu mAsystent 2007 na dowolnej liczbie komputerów w Państwa firmie.

  OSÓB PRYWATNYCH* które chciałby korzystać z programu tylko i wyłącznie na jednym komputerze w celach prywatnych. Po wypełnieniu ankiety otrzymacie Państwo kod produktu, który umożliwi Państwu aktywowanie programu mAsystent tylko na jednym stanowisku.

WSZYSTKICH OSÓB które nie chcą programu mAsystent ale chciałyby wnieść swój udział w dziedzinie badań dot. zarządzania informacją oraz czasem.

* UWAGA! W przypadku użytkowników indywidualnych zaleca się wypełnienie ankiety bezpośrednio z poziomu programu wybierając Menu Pomoc -> Aktywuj program mAsystent. Jeżeli nie macie Państwo dostępu do Internetu z komputera na którym chcecie aktywować program, to dopiero wtedy zaleca się wypełnienie powyższej ankiety.
 

Strona główna | Broszura informacyjna | Multimedialne szkolenie | Zrzuty ekranu | Zarządzanie czasem | Uwagi i komentarze | Inne produkty  

(c) 2008 P. Rusiecki - www.niespamuj.pl/mAsystent/