Profesjonalny a zarazem w pełni darmowy program typu PIM (Personal Information Manager) z modułem CRM (Customer Relationship Management)

WprowadzeniePierwsze krokiSamouczki

DownloadWsparceO Autorze

 

 Gwarancja bezpiecznego kodu

Warunki licencjiFunkcje programuAnkieta badawczaAktywacjaPytania i problemy
 

 Informacje o producencie programu mAsystent 2007

Rusiecki PrzemekPrzemysław Rusiecki (Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa), informatyk ekonimiczny, absolwent Uniwersytetu Śląskiego oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach. W ramach hobby rozwija popularny na polskim rynku program komputerowy do obsługi masowej korespondencji o nazwie AnoMail 2007. Program ten, stanowi część pakietu mAsystent 2007 służącego do zarządzania czasem oraz informacją osobista w małej firmie.

Przemysław Rusiecki specjalizuje się w zastosowaniach nowych technologii w turystyce i hotelarstwie a w tym e-marketingiem oraz pozycjonowaniem portli turystycznych. Z wykształcenia jest projektantem i programistą aplikacji desktop działających na platformie Windows.

Ponadto jest autorem wielu publikacji z dziedziny zastosowania technologii informacyjnych w biznesie a także autorem podręcznika dot. podstaw obsługi komputera i Internetu. W wolnych chwilach zajmuje się pisaniem programów komputerowych, lubi oglądać dobre filmy, interesuje się fotografią cyfrową, gra w tenisa oraz podróżuje.

Dewiza życiowa: Potrzeba tylko jednej minuty żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić, ale całego życia by go później zapomnieć.

Gdyby chcieli Państwo się ze mną skontaktować,
to proszę przejść do sekcji Wsparcie techniczne gdzie podane są dane kontaktowe.

Ewentualnie można sprawdzić moje profile w GoldenLine lub Nasza Klasa

Z poważaniem

Przemysław Rusiecki


 

 

Strona główna | Broszura informacyjna | Multimedialne szkolenie | Zrzuty ekranu | Zarządzanie czasem | Uwagi i komentarze | Inne produkty  

(c) 2008 P. Rusiecki - www.mAsystent.pl