Darmowy filtr antyspamowy do walki ze spamem w programie mAsystent 2007, antyspam freeware, SpamKiller, Spam remover

Darmowy filtr antyspamowyDarmowy filtr antyspamowyFiltr antyspamowy

Darmowy filtr antyspamowyDarmowy filtr antyspamowyDarmowy filtr antyspamowy

 

Darmowy filtr antyspamowy

Filtr antyspamowy freewareFiltr antyspamowy freewareFiltr antyspamowy freewareFiltr antyspamowy freewareFiltr antyspamowy

 Darmowy filtr antyspamowy w programie mAsystent 2007.170

Darmowy filtr antyspamowyJak każdy kompleksowy system PIM mAsystent 2007 posiada klienta pocztowego dzięki, któremu możecie Państwo korzystać z kont e-mail niezależnie od tego z jakiego programu pocztowego korzystacie na co dzień. Ponadto mAsystent 2007 został wyposażony w darmowy filtr antyspamowy do walki z niechcianą korespondencją e-mail. Dzięki niemu jednym kliknięciem można usunąć cały SPAM z wielu kont pocztowych znajdujących się na różnych serwerach. Nie trzeba instalować dodatkowych programów, dopłacać dostawcy poczty za włączenie filtra antyspamowego na serwerze... gdyż macie to wszystko w mAsystencie i to zupełnie za darmo!

Korzystając z wbudowanego filtra antyspamowego nie musicie Państwo przejmować się korespondencją reklamową przychodzącą na Państwa konta pocztowe. Wystarczy wprowadzić do programu mAsystent konfigurację wszystkich kont pocztowych (patrz Sekcja Poczta -> Lista kont) a następnie skonfigurować filtr antyspamowy zgodnie z własnymi preferencjami. W tym celu należy kliknąć ikonę Konfiguracja filtra antyspamowego widoczną na rysunku z lewej strony.

W dalszej kolejności w zakładce Ogólne należy zaznaczyć, aby wiadomości e-mail pochodzące od osób, których adresy przechowywane są w książka adresowych programu mAsystent, nigdy nie były traktowane jako SPAM. Następnie warto ustawić aby listy przychodzące z zagranicy były zaznaczane jako SPAM. Nie należy używać tej funkcji jeżeli wymieniacie Państwo korespondencję z osobami korzystającymi z kont pocztowych w domenie @yahoo.com itp. W razie konieczności można dodać np. całą domenę @gmail.com na tzw. Białą listę adresów czyli listę osób/firm od których korespondencja nigdy nie będzie traktowana jako wiadomości śmieci. Natomiast jeżeli nie chcecie otrzymywać poczty z określonego adresu e-mail to należy go dodać na Czarną listę czyli listę adresów zastrzeżonych, od których korespondencja zawsze będzie zaznaczana jako SPAM.

Ponadto korzystając z funkcji Podgląd skrzynek pocztowych możecie Państwo sprawdzić korespondencję z różnych kont (prywatnych, firmowych itp.) siedząc przy jednym komputerze tak, że nie wpływa to na pracę użytkowników korzystających z tych kont. Innymi słowy np. szef może sprawdzać kilka kont pocztowych a następnie rozdzielać zadania pracownikom.

W oknie Podgląd skrzynek pocztowych w jednej tabeli przedstawione są wszystkie listy pochodzące z różnych kont pocztowych. W tym miejscu należy nadmienić, że mAsystent nie pobiera poczty do komputera przy którym Państwo siedzicie a jedynie łączy się ze skrzynkami e-mail i pokazuje ich zawartość. Oznacza to, że wiele osób może równocześnie korzystać z tych samych skrzynek e-mail w firmie lub w domu. Ustawiając się na liście e-mail można go usunąć lub wykonać żądaną akcję np. dodać nadawcę e-maila na Czarną lub Białą listę, zaplanować spotkanie lub przygotować zadanie dla określonego pracownika itp.

Darmowy filtr antyspamowy

darmowy filtr antyspamowy, filtr do walki ze spamem, antyspam freeware, program, antyspamowy, antyspam, nospam, antispam, spamkiller, spamremover

Strona główna | Broszura informacyjna | Multimedialne szkolenie | Zrzuty ekranu | Zarządzanie czasem | Uwagi i komentarze | Inne produkty  

(c) 2008 P. Rusiecki - www.niespamuj.pl/mAsystent/